قالب رایگان شرکتی وردپرس Corporate Portfolio
۱۷ بهمن , ۱۳۹۵
قالب رایگان وردپرس خبری Skacero Lite
۱۸ بهمن , ۱۳۹۵
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Llorix-One-theme
 
قالب رایگان چند منظوره llorix-one که توسط مدرن کد فارسی و راست چین شده است, قالبی پر از امکانات و آپشن های کاربردی و جالب است . تنظیمات قالب چند منظوره llorix-one بسیارجالب و جذاب بوده , و در آن می توانید بسیارراحت لینک هایی بسازید که کار پیمایش به قسمت های مختلف صفحه سایت را انجام می دهند و یافتن قسمت ها ی مختلف صفحه و خواندن مطالب برای کاربر بسیار آسان و جذاب باشد.و همینطور امکاناتی بی نهایت ساده و راحت برای ایجاد عکس زمینه , لینک به صفحات دیگر, قسمت اطلاعات کلی سایت و اعضا و نظرات مشتریان و همچنین دسترسی مناسب به نوشته ها دراختیار شما قرار می هد.
 
 

دانلود رایگان قالب چند منظوره llorix-one برای وردپرس

 
پوسته وردپرس چند منظوره llorix-one قالبی فوق العاده به شمار می آید. معمولا قالبی با این همه امکانات در دسته قالب های پولی قرار دارد و رایگان بودن llorix-one در کنار این همه امکانات برای ساختن سایت هایی با محتوی های مختلف و حتی متضاد و ایجاد برگه هایی با ساختار هایی کاملا جدا از یکدیگر شگفت آور است !همه افراد چه کسانی که با موضوع ساخت سایت آشنا باشند و چه افراد مبتدی همه کار کردن با آن را راحت خواهند یافت و این از ویزگی های مهم این قالب است که در عین پیشرفته بودن و حرفه ای بودن، کاربری آن ساده و لذت بخش است و کسی مشکلی درساخت سایت با آن نخواهد داشت و با تجربه کاربری خوبی که از کار با قالب حاصل می شود، موجب می شود تا در ساخت دیگرسایت های خود در آینده به استفاده از قالب تمایل داشته باشد چون انعطاف بسیار زیاد ,آن را مناسب برای ایجاد هر نوع سایتی کرده است و تمامی نیازهای شما را در زمینه کار ساخت سایت برطرف می کند. پس فرصت را غنیمت شمرده و سریع تر این قالب را از مدرن کد دریافت کنید.
 
 

طراحی منحصر به فرد اسلایدر نوشته

 
ارائه نوشته ها در llorix-one برخلاف اکثر قالب های دیگر که از ساختار مشابه و یکسانی پیروی می کنند کاملا متفاوت بوده و روش نوین و کابردی را برای دسترسی به مطالب سایت به صورت سریع در اختیار ما قرار می دهد.علاوه برقسمت وبلاگ که مطالب را به صورت مجزا در خود قرارداده است درصفحه اصلی این پوسته امکانات اسلایدر نوشته وجود دارد که طراحی ان مانند دیگر اسلایدرهای نوشته که شامل جملاتی کوتاه هستند نبوده و خلاصه ای از مطلب هر نوشته را به همراه تصویر ان در هراسلاید به همراه لینک صفحه آن نوشته نمایش می دهد.پیمایش در بین صفحات نیز این بار به صورت بالا و پایین بوده و بسیار نو و جذاب است.
 
llorix-1
 

تنظیمات ایجاد لینک گرافیکی

 
تجربه کاربری و رابط کاربری موضوعی است که درطراحی بسیار مهم است و حتما باید آنها را رعایت کرد.این ویژگی کاملا در این پوسته رعایت شده است.قالب llorix-one لینک به صفحات دیگر را به نحوه ای منفاوت و اثر گذار و جذاب پیاده سازی کرده و در چند ناحیه مختلف صفحه با انتخاب عکس پس زمینه که با افکتی زیبا اسکرول می شود ,عنوان, توضیح کوتاه و ایجاد دکمه می توانید لینک هایی به صفحات مورنظر خود ایجاد کنید .این قسمت ها در عین که طراحی زیبایی دارند از خستگی کاربرسایت جلوگیری کرده , اطلاعاتی کوتاه و مناسب به او می دهند و همچنین کاربر را به محتوی مورد نظر او بهتر هدایت می کنند.
 
llorix-3
 

قسمت معرفی اعضا و مشتریان

 
خیلی وقت هابازدید کنندگان یک سایت تمایل دارند که اطلاعاتی کوتاه در مورد مشخصات مدیران و نویسندگان سایت کسب کنند و با مهارتها و تخصص ها و دیدگاه های انها بیشتر شوند بدون اینکه لازم باشد تمام صفحات سایت را برای پیدا کردن اطلاعات موردنظر جستجو کنند.در نطر گرفتن قسمتی ازصفحه اصلی سایت برای این موضوع بسیار می تواند در این زمینه کارگشا باشد. به همین منظور قالب llorix-one تنطیماتی برای برآورده کردن این نیاز در اختیار شما قرار می دهد که در آن معرفی اعضا سایت شما و همکاران شما به صورت عکس, قسمت نام , توضیح کوتاه و همینطور قسمت متنی برای توضیحات بیشتر در مورد آنها ,امکان پذیر است. همچنین با امکانات مربوط به درج اطلاعات و نظرات مشتریان در جلب اعتماد بازدیدکنندگان سایتتان گامی سازنده برخواهید داشت.
 
llorix-2
 

تنظیمات مجزای صفحه اصلی و وبلاگ

 
قالب llorix-one دارای دو ساختار و طراحی کاملا متفاوت و مجزا برای صفحه اصلی و وبلاگ است که فضای وبلاگی برای قسمت نوشته ها و فضای معمول یک سایت کامل را برای صفحه اصلی سایت ایجاد می کند.که شما در قسمت تنطیمات هر برگه می توانید یکی ازاین قالب ها را برای سایت خود انتخاب کنید.به آسانی شکل ظاهری صفحه مورد نظر به قالب تعیین شده تغییر پیدا می کند.به طور کلی این قالب در هر زمینه ای دامنه انتخاب وسیعی به شما می دهد و شما محدودیتی درطراحی سات خود با آ ن نخواهید داشت.
 
llorix-4
 

امکانات و ویژگی های کلیدی قالب llorix-one

  • تنظیمات ایجاد لینک گرافیکی
  • طراحی منحصر به فرد اسلایدر نوشته
  • آپشن های مجزای صفحه اصلی و وبلاگ
  • قسمت معرفی اعضا و مشتریان
  • شبکه های اجتماعی
  • قابلیت ایجاد چند نوع سایت
  • امکانات برای اطلاعات تماس
  • واکنشگرا
  • و …

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *